program alcohol 120%

stáhla jsem si alcohol 120%,ale když chci vypálit jakýkoli obraz disku nebo normální dvd vůbec mi nejde zmáčknout /next/.Mám to bezplatné vyzkoušení ale mám i kod a nevím jak ho tam zadat.prosím poradte

Odpovědi
anonym

To s tím tlačítkem je zvláštní, ale pokud máš aktivační kód, tak před spuštěním by se ti mělo objevit okno, kde dole vlevo uvidíš tlačítko „Registrovat“. Alcohol jsem používal hodně dávno, než jsem přesedlal na Nero.