Michaelka

Profilující odborné předměty

Chci jít na SŠ-Management strojírenství a kromě všeobecných vzdělávacích předmětu jsou tu i práve profilující předměty a já nevím co to je, poradí mi někdo?

Nejlepší odpověď
annas

Profilující předměty na škole jsou ty předměty, které přispívají k lepší profesní orientaci, tzn., že se tyto předměty různí podle toho, který obor a na které škole chcete studovat nebo studujete.
Na zmiňovaném oboru jde o předměty: Technické kreslení,
Technická dokumentace, Strojírenská technologie, Strojnictví, Technologie, Základy automatizace, Základy strojní výroby.

Podle Střední školy elektrotechnické, obor Management strojírenství

Další odpovědi
panenka

profilující předměty-jsou oborové předměty jako jsou například-obecná informatika, nebo také programování správa počítačových systémů.