profilový obrázek

chtěl bych si tady změnit obrázek za nějaký vlastní, ale nevím jak to udělat, poradil by mi prosím někdo?

Nejlepší odpověď
beer

Bohužel, jen pomocí FB. Taky nevím, proč mne i zde tlačí někam, kde nechci být..

Další odpovědi
iceT

Nejsem si jistá,ale mám za to,že profilový obrázek lze změnit jen přes fb.
Tedy vlézt na fb,vybrat změnit profilovou fotku výběrem z pc,pokud máte nějaké obrázky nebo si postahovat.Ono vás to samo navede a to je celé.Pak se vám změní i obrázek tady.

Hm,to jsem blázen,u odpovědi je jiný obrázek než v mém profilu,ale snad se to změní,vždycky jsem to tak dělala a vždycky se to změnilo…

robosobo

bohužel to nejde

kapka

IceT, už jsem si toho taky všimla, že se ty obrázky nemění ve stejný čas, ale nakonec se změní i ten druhý.

iceT

Ale že dnes to tomu obrázku trvalo…