sti.sta.sto

Prodlužování a barvení řas.

Přemýšílím o tom, že bych si nechala prodloužit řasy a obarvit je na černo. Nemusela bych se potom tolik malovat. Bylo by to rozhodně pohodlnější.

Nevíte někdo kolik to tak stojí a hlavně jak dlouho to vydrží?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Jedna známá známé si nechala udělat trvalou na řasy, stálo jí to 500,–. Vypadalo to sice dobře, navíc se nemusíte líčit… problém nastal, když si chtěla umýt obličej – bylo po řasách – nesmí se totiž smýt, umýt… do toho bych tedy nešla. Zbytečně vyhozené peníze.

Ale na barvení řas nevidím nic špatného, pro ty, které mají světlé řasy je to zázrak:-).
Já si obvykle přes léto dávám barvit řasy, vydrží to cca měsíc (jak komu), podle značky se délka barvení pohybuje od 5min do půl hoďky, cena jak kde (já platím 60,–). Ale nedoporučuji častější barvení než jednou měsíčně, pak ty řasy vypadávají – všeho moc škodí. Ale v létě, když trávíte čas u vody nebo moře je to k nezaplacení a jedno, dvě barvení nikomu neublíží, pokud nejste třeba na nějakou složku alergická.

Další odpovědi
leonessa

Kamarádka si teď nechala nalepit takové ty trsečky řas, mělo by to vydržet měsíc, když se nebude líčit a stojí to asi 400,–Kč plus minus. Taky se dávají řasy po jedné a to stojí asi od 5000,– do 7000,–, ale doplňování už stojí oproti této částce pár stovek. Taky to má vydržet kolem toho měsíce. Jinak v kosmetických salonech mají většinou na stránkách ceníky, kolik stojí řasy a barvení. Mám pocit, že barvení stojí do 200,–Kč max., ale záleží jak u jaké kosmetičky.

ReHu

Já jsem si nechala před pár lety lepit ty trsíky, bylo to v létě na svatbu a před dovolenou.
Super – doporučuji. Stálo to asi 400 Kč, vydrželo asi 2 měsíce. Vylezla jsem z moře aby nalíčená 🙂.
Díky lepení to vypadalo, že mám i nalíčené linky.
Nyní se lepí i jinou metodou, stojí pár tisíc. Zkušenosti nemám, ale prý to je skvělé.

bubukaa

nevím kolik to stojí ale vydrží cca měsíc