Kotja

Dá se sehnat prodlužovačka kde je kabel k zástrčce přiveden ze strany?

Nejlepší odpověď
mosoj

Je jich dost na výběr.

http://www.moje-elektro.cz/elek­tromaterial/vi­dlice-a-zasuvky/vidlice-230v/vidlice-zastrcka-uhlova-230v-zs

Další odpovědi
anonym

Netuším, ale bez problému můžeš vidlici nahradit třeba touto, kde si ´vnitřek´ můžeš libovolně (po 90°) otáčet (tedy může ze zásuvky směřovat dolů, doprava, nahoru, doleva).
😉

elektrikář

Jsou vidlice kde se vnitřek dá podle potřeby otočit podle potřeby.