Weroniq

prodlouží se mi smlouva u O2 automaticky nebo musím nějak zažádat?

případně na jak dlouho se prodlouží? a když ne, co potřebuji vzít s sebou na jejich pobočku?

Nejlepší odpověď
hanulka11

jistě máte smlouvu, kterou s vámi uzavřeli, tak by v ní mělo být vše napsáno

/hledejte i maličkými písmeny/ mnohdy se to přehlídne

pokud se blíží konec lhůty ,vezměte ji a zajděte na pobočku

Další odpovědi
tom004

Bez,reakce klienta,se smlouva,prodlou­ží,automaticky,o dal­ší dva roky.

Michal Kole

Kdyby jste si musel pro proudloužení smlouvy na pobočku, tak by O2 asi ubývali zákazníci, protože by tam lidi nechodili.

pokazdejinak

pořádně si to přečtěte v podmínkách, ale pravděpodobně se vám smlouva prodlouží automaticky, ne na 2 roky, ale na dobu neurčitou – bez nějakého závazku. smlouva prostě pokračuje a když se třeba za půl roku rozhodnete pro změnu operátora, jen ji vypovíte

pouze v případě, že si budete chtít u O2 koupit nějaký mobil se slevou, tak se jim zase musíte upsat :)