prodloužení kúžičky

Dobrý den, je mi 67let a pinďour se mi schoval do břicha a když jdu močit tak nevím odkud to poteče. já bych to vyřešil nějakou plastikou prodloužení kůžičky která by stačila přez kalhoty do hajzlu,on mi močí vlastně do kalhot i když je venku . Poradí někdo ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Lepší by bylo dát břicho do přiměřeného objemu a než se tak stane a nebo než poradí lékař, stačí si pro malé sednou na mísu a potřebu vykonat v sedě. V některých státech Evropy se k takovému způsobu malé potřeby vychovávají již kluci od mala – z úcty k pracem matek – nemusí uklízet počůrané záchody.

Další odpovědi
quentos

tady těžko někdo. Poradí lékař