Prodejce, obchodní zástupce

Nevíte jaký je rozdíl v pracovní náplni prodejce a obchodního zástupce?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Prodejce prodává, to je jasné již z názvu. Obchodní zástupce sice také může prodávat, ale většinou nabízí produkt a teprve po dohodě zajistí jeho dodání.
Obchodní zástupce je třeba zaměstnanec firmy, který objíždí obchody a s obchodníky jedná o nabízeném zboží. následně uzavřou objednávku a zboží mu dovezou (např. cocacola, kávy, chipsy apod), naproti tomu prodejce přímo prodává produkt který má ve své nabídce.

Další odpovědi
mojitek

Je to dealerina.Budes stavet lidi na ulici,nebo budes obvolavat lidi z telef.seznamu a vnucovat jim svuj „produkt“.Na to bych teda nemel zaludek