Prodejce mi tvrdi, ze u auta o ktere mam zajem byla ekodan jiz jednou zaplacena a TUDIZ JI UZ NEMUSIM PLATIT ?

A JAK TO ZJISTIM, ZE UZ BYLA ZAPLACENA, CO KDYZ KECA ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Domnívám se, že by o tom měl být záznam v TP. Dále by se dalo poznat podle toho, že je již záznam o převodu v TP a to myslím od 1.1.2009. Popř. dotázat se na odboru dopravy, kde by to měli vědět.
Pokud se jedná o prodej, kdy oba budete na dopravce, není problém zaplatit za koupi auta až po provedeném přepisu.

Další odpovědi
cukrar

Požádejte prodejce, aby Vám ukázal techničák, tam je to uvedeno. Navím se kouknete kolik bylo převodů od platnosti zákona.
Když kecá, máte smůlu, proto se přesvědčte.