Trumpeta

Prodej s.r.o.

prodal jsem s.r.o. pred 5 mesici. veskere veci jsem predal primo kupujicimu. On si ted stezuje, ze jsem mu pri prodeji nedal vsechny veci. Nebyla zde zadna smlouva o predani veci / napr. ucetni veci atd./ jen pravni dokumenty. Jsem povinen k soucinnosti ? Myslim, ze ne !

Nejlepší odpověď
panenka

nejste povinen to máte pravdu příště si ale takovéto věci sepisujte at máte doložené že se něco takovéhoto uskutečnilo.

Další odpovědi
Jurimir

Vše podstatné mělo být formulováno ve smlouvě o převodu společnosti. Zpravidla se uvádí, že ke dni převodu nemá firma dluhy a jiné závazky apod.