Krabnik

Prodej nepřihlášeného vozidla

Dobrý den, mám neřihlášené vozidlo, 50ccm skutr, resp. předchozí majitel ho odhlásil a já ho ještě nestihl přihlásit, ve velkém TP jsem napsám já, že na mě vozidlo bylo přehlášeno. Chci teď motocykl prodat, musím ho přihlašovat? Nebo ho majiteli můžu prodat jako nepřihlášený a on ho pak přihlásí sám? Dděkuji

Hlasujte v anketě

Odpovědi
cukrar

prodej viozidla se děje nezávisle na evidenci vozidel. Každé se řídí jiným zákonem.
Ano, klidně můžete prodat motocykl, aniž byste byl uveden v registru …
Doplňuji:
proč jsem musel hlasovat o něčem co vůbec nevím očem je?
Nebo se stala někde chyba?