lukasik

Prodej balených cigaret

Pokud bych koupil balený tabák a dutinky, naplnil je, vložil je do krabiček (ne cigaretových, vlastních) … jedná se o legální prodej?

Nejlepší odpověď
Drap

Musel by jsi mít ovšem živnost na výrobu tabákových výrobků a všechna potřebná povolení. Třeba od hygieny.

Další odpovědi
anonym

Kromě toho, co píše Drap – spotřební daň na řezaný tabák je jiná, než na cigarety (či doutníky) – takže bys ještě musel dodanit spotřební daň (DPH samozřejmě také).

Hamon

Pokud ti tabák prodali legálně, tak to samozřejmě legální prodej byl