mrblackwell

Prodávat second hand na internetu.

Jáké máte zkušenosti s prodejem second handu přes internet? V minulem roce jsem ztratil dobře placenou práci a do ted´je to mizerie sehnat něco dobře placeného.Po pravdě beru co je a vždy doufám,že něco ve zkušebce najdu.Ale už je to více jak rok a on nic.Jsem sice chlap ve věku 45 let,ale přesto mě napadlo začít ze secondhandem přes internet(aukro,mi­mibazar a.t.d) Ono vydělat si 12 000 hrubého a za náklady za dopravu dát půl výplaty mě připadá dlouhodobě k ničemu.Věčně čekat,že se ve zkušebce něco najde mě,už nebaví.

Budu vděčný za jákékoliv zkušenosti s prodejem textilu ze second handu přes internet,nebo i jné práce,které se dají dělat z domů.Je to možná trapný,ale kdybych si vydělal z domů 10 000 kč měsíčně byl bych na tom líp,než dojíždět do práce.Nikdy dřív bych nevěřil z 25 000 hrubého měsíčně,že takto jednou budu přemýšlet,ale něco zkusit musím.

Předem díky všem.

Odpovědi
anonym

Tak zkusit to můžeš, ale počítej s jedním.
Zkus třeba aukro a tam nabídni, ale je tu to ale. Připočítáš poštovné a to navýší cenu věci a to už je dost znát.
Nabídnu mikinu za 20 k tomu poštovné a jsme na 60–80, to už skoro koupím novou u rákosníků.

Fun-Tomas

Taky jsme si říkal, že obchodovat přez internet nebude zas tak těžké … A ejhle, nejsem sice v mínusu, ale abych z toho vyžil, to ani náhodou. A to mám 2 e-shopy a výsledky zatím bídné. Aukro je diskutabilní, protože jak tu psal někdo, cena poštovného je u těchto věcí zabijácká a to nemluvím o tom, že si aukro také bere provize z prodeje a za vložení aukce, což u trička za 30 korun nemusí být výhodné … Chce to pořádně promyslet a dávat množstevní slevy, nenabízet to co ostatní atd atd … Já bych ale raději dále hledal práci, protože 12 k na netu jen tak nevyděláš … bohužel :)

Kamilovo

Podle mě je s tím hodně práce, takže když mi nějaké oblečení přebývá, pošlu je na https://www.on­linesekac.cz/ , kde jej ode mě vykoupí a sami pak prodají. Příjde mi to proto výhodné pro obě strany.