Pokročilý

Prodávat second hand na internetu.

Jáké máte zkušenosti s prodejem second handu přes internet? V minulem roce jsem ztratil dobře placenou práci a do ted´je to mizerie sehnat něco dobře placeného.Po pravdě beru co je a vždy doufám,že něco ve zkušebce najdu.Ale už je to více jak rok a on nic.Jsem sice chlap ve věku 45 let,ale přesto mě napadlo začít ze secondhandem přes internet(aukro,mimibazar a.t.d) Ono vydělat si 12 000 hrubého a za náklady za dopravu dát půl výplaty mě připadá dlouhodobě k ničemu.Věčně čekat,že se ve zkušebce něco najde mě,už nebaví.

Budu vděčný za jákékoliv zkušenosti s prodejem textilu ze second handu přes internet,nebo i jné práce,které se dají dělat z domů.Je to možná trapný,ale kdybych si vydělal z domů 10 000 kč měsíčně byl bych na tom líp,než dojíždět do práce.Nikdy dřív bych nevěřil z 25 000 hrubého měsíčně,že takto jednou budu přemýšlet,ale něco zkusit musím.

Předem díky všem.

Odpovědi:

Tak zkusit to můžeš, ale počítej s jedním.
Zkus třeba aukro a tam nabídni, ale je tu to ale. Připočítáš poštovné a to navýší cenu věci a to už je dost znát.
Nabídnu mikinu za 20 k tomu poštovné a jsme na 60-80, to už skoro koupím novou u rákosníků.

Taky jsme si říkal, že obchodovat přez internet nebude zas tak těžké ... A ejhle, nejsem sice v mínusu, ale abych z toho vyžil, to ani náhodou. A to mám 2 e-shopy a výsledky zatím bídné. Aukro je diskutabilní, protože jak tu psal někdo, cena poštovného je u těchto věcí zabijácká a to nemluvím o tom, že si aukro také bere provize z prodeje a za vložení aukce, což u trička za 30 korun nemusí být výhodné ... Chce to pořádně promyslet a dávat množstevní slevy, nenabízet to co ostatní atd atd ... Já bych ale raději dále hledal práci, protože 12 k na netu jen tak nevyděláš ... bohužel :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.