babule

prodávám byt RK.jak je to s rezervačním poplatkem při odstoupení od smlouvy kupujicim mám na část nárok?dik

prodej bytu

Odpovědi
anonym

Toto by muselo být ošetřeno smlouvou s RK. Pokud tam takové ujednání nemáte, tak nikoliv. Z propadnutého rezervačního poplatku hradí své náklady a případné škody RK sama sobě.
Dá se sepsat dodatek s realitkou o stanovení podílu v případě propadnutého rezervačního poplatku. Zavolejte makléři a zkuste se s ním domluvit.

Mapel

Záleží na předkupní smlouvě. Tam má být ošetřena i složená záloha.