Prodávájí v obchodech se zbraněmi i dřevěné kulky do zbraní?

Prý bývaly dobré na upíry, vampíry a když to tak vezmu, tak každou chvíli někdo povídá, že mu kdosi pije krev!

Nejlepší odpověď
Drap

Neprodávají. V tomto sortimentu je díra na trhu. Je to příležitost pro zahájení výroby. Třeba na tom zbohatneš.

Další odpovědi
gecco

Na upíry potřebuješ kule stříbrné – ale ty se, pokud vím, neprodávají také…
😉
Kolíky na vražení do upírova srdce si každý slušný člověk z osiky naostří sám…
😉

dubraro

Neprodávají a úvaha o jejich možném použití je nesprávná.
Kulky na upíry jsou stříbrné, ideálně takové, aby se po nárazu roztrhly a uvízly v těle. Průstřel je málo účinný.
Dřevěný kolík (osikový či dubový) musí být dostatečně dlouhý, aby prošel srdcem, vyšel zády a zabodl se do země.
Kromě toho je třeba oddělit hlavu.

Klaproth

Dřevěné ne, ale gumové ano. Vyrábí je i český S&B.