LucinkaLLL

Prodávají – drdol

Prodávají v obyčejné drogerii (jako je třeba drogerie TETA vycpávky do drdolů?

Nejlepší odpověď
anonym

A co takhle zeptat se v drogerii TETA?
Za našich dob si ženské cpaly do „drdolů“ zmuchlané silonové šátky, tedy
pod drdol z vlasů¨, aby se zdál drdol mohutnější (jakože je víc vlasů) . Drdol je snad typ účesu, ne?
Doplňuji:
Tedy ta fusekle na videu od Samba to je super! Původně jsem chtěla upřednostnit drátěnku od Damiany, ale to se nedá odolat! Ještě že nosím ultrakrátké vlasy!

Další odpovědi
Damiana

Kdysi jsem se tu na to taky ptala. V drogerii to seženeš těžko. Doporučuji ti pozeptat se v kadeřnictví nebo přímo v potřebách pro kadeřníky. V případě „nouze“ by ti mohla pomoci taková ta barevná „drátěnka“ z umělé hmoty – na mytí nádobí. Tu v drogerii seženeš spíš než tuhle vycpávku.

anonym

ano, jestli myslíš tohle:
http://www.you­tube.com/watch?v=9far­zQTWOC8&list=PL6A5C93C3­37FD887F
3:32, nevím už ve který drogerii jsem to kupovala, zapoměla jsem, je to super věc, když nemáš čas prplat se s vlasama, tohle bezvadně drží
Doplňuji:
Ale ano, ano, sehnala jsem to v drogerii, normálně mezi těma krámama na vlasy

Lorelai

Dají se sehnat také v Claire's

anonym

Kdybys to nesehnala, bude ti stačit, když ustříhneš špičku na tlustý podkolence a sroluješ, tak, jako je to na tom videu, podkolenka je lepší, je větší, pokud máš vlasy hodně dlouhé, jako já, ta ponožka, ta neudělá ten efekt

anonym

dnes jsem tu věcičku viděla v prodejně KIK (jestli to jmenuju správně) za 25 Kč