Natyska

Prodávaj se ještě v tescu ty žvýkačka PEDRO?

V tescu prodávali žvýkačky PEDRO (ty co žvýkali naše mamky a taťkové),ale teď je tam nemůžu nalézt.Přitom asi v lednu je tam měli.Prodávaj se ještě nebo je stáhli z prodeje? Prosím poraďte. Děkuju ;)

Odpovědi
cochee

Já ti neporadím, jestli tam ještě jsou nebo už ne, ale řeknu ti něco jiného: to nejsou ty Pedra, co žvýkali taťky a mamci. Žvýkačka je jiná, výrobce koupil obchodní známku Pedro.