adulka5

Prodavačka prodává prošlé zboží, kde si můžu stěžovat?

Nejlepší odpověď
alex.agent

já bych se obrátil na ČOIku (Českou Obchodní Inspekci)

Další odpovědi
hanny 2

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) je orgánem státního dozoru zejména nad zdravotní nezávadností, jakostí a řádným označováním potravin.

anonym

viz dalších 23 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pro%C5%A1l%C3%A9%20­zbo%C5%BE%C3%AD

Alesh

Já bych se obrátil buďto na ČOI jak radí kolega nebo na SZPI. Jedna s těchto dvou institucí to jistě řešit bude. Jinak prošlé zboží lze prodávat, ale má to svá jasná pravidla (označení, jde to jen u něčeho apod.).

Zdroj: http://www.szpi­.gov.cz/

není možná

Nekupuji. Nestěžuji. V parnu jsem koupil maso ve kterém se hejbali červi. Vrátil jsem, vyměnil za pivo a rozhodl se nestěžovat si. Prodavač je starý pán, saláty u něj stejně málokdo kupuje a podobné zboží co rychle ztrácí barvu. Co když je to čerstvý vdovec, a jeho malý obchod je jeho živobytím? Neumí to třeba hodit na mrazák. Ale kdo chce, ať si stěžuje.

Mapel

Ještě musíš rozlišovat
Spotřebujte do:
Minimální doba spotřeby: – tady neuspěješ.