Prodané starší auto, kupující seznámen se všemi problémy, ale teď chce peníze zpět … co dělat?

Pred casem jsme prodali starsi auto, zlobilo servo, kupujici byl seznamen se stavem vozidla, podminka koupe byla oprava, tu jsme provedli, pote auto prodali,prilozili doklad o oprave, ted po cca mesici a pul servo zacalo znovu zlobit a kupec chce vratit penize.nebo novou opravu. co mame delat? da se nejak branit?nema spis zadat opravu po servisu kde predeslou opravu provadeli? dekuji za jakoukoliv odpoved.

Nejlepší odpověď
mojitek

Nevim jak je to formulovane v te smlouve,ale obecne :
kupujici sepsal smlouvu s Vama,tudiz penize ma pravo zadat po Vas(oprava byla provedena pred prodejem/podepsanim smlouvy).Vy pak nasledne muzete reklamovat u toho servisu.Neco jineho by bylo,kdyby jste to prodavali jeste pred opravou a dali mu např.slevu aby si to mohl nechat opravit sam.
Nebo vlozte sem co je v te smlouve(cenu ,adresu, č.motoru atd.samozrejme ne)
Doplňuji:
Vecernice : dle toho co anonym pise,tak je to jiny pripad..

Další odpovědi
Miroslavst

V případě, že jste měli ve smlouvě ujednání o tom, že provedete opravu a následně byla oprava provedena a auto prodáno, byl kupující upozorněn na vady a tyto již reklamovat nemůže.
Jak říká mojitek, můžete provést reklamaci v servisu, kde byla oprava provedena.

vecernice

Když si koupím kalhoty ve slevě s označenou vadou,tak je přece za tu vadu nebudu reklamovat.I když jsou i tací.