Karelcz

Prodali jste něco na aukci, i když výherce zaplatil pouze 1 dolar?

Prostě jste něco dali do aukce a byl tam jediný kupující a ten to tedy vzal za dolar. Případně za korunu na českém aukru nebo jak to je. Nebo to rušíte?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

Ano

ano neboli jo, dokonce za korunu, ono totiž tam funguje něco takového jako „recenze uživatelů“, takže třeba nevyděláš nic nebo dokonce pár desítek korun proděláš, ale když to nedodáš vůbec, dostaneš negativní hodnocení které tě může připravit o další obchody a můžeš tak nakonec ztratit mnohem víc..

Další odpovědi
gecco

Ne

Ne, neprodávám na Aukru…
😉
Ale na Aukru si můžeš stanovit minimální cenu (i když aukci ´začneš´ od koruny), dokud jí není dosaženo, kupující nemá na koupi nárok.

ptáč

Ne

Ano, prodám za dolar, případně za korunu na českém aukru nebo jak to je. S popisem věci a vlastností. Nevím, jak s touto informací naložíte.