Avatar uživatele
panxnotdead

Prodají mi pilulku ?

Prodaj mi escallepe, když mi je 16 a jsem kluk?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Do lékárny musí přijít dívka s občanským průkazem, musí jí být šestnáct let a lékárník ji poté dá formulář, který vyplní, a musí ji seznámit jak s indikací, užíváním, tak i s nežádoucími účinky a s možnými riziky, kterých není málo. Pokud je jí méně jak šestnáct, musí zajít za svým lékařem pro předpis.
Pro tyto pilulky nelze poslat svého přítele! Záleží na daném farmaceutovi, jestli se je rozhodne vydat jejímu partnerovi nebo kamarádovi. 99 procent z nich je ale pošle domů s tím, že si má dívka přijít osobně. Jedná se o poměrně velký farmakologický zásah do organismu a je potřeba dívku seznámit se vším, co se daného léčiva týká.
http://krasna­.nova.cz/clanek/tvuj­svet/postinor-a-escapelle-vis-o-nich-dost.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Legálně ne, jen ženský, kterou budou zpovídat. To je takový problém domluvit se s nějakou kámoškou? Připrav si 6 stovek. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Escapelle je dostupná v lékárně bez lékařského předpisu s omezením (ovšem nevím co je to omezení ale asi věk)…každopádně za zeptání nic nedáš…a musíš rychle protože po 72 hodinách ji to bude k ničemu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

nie sú prezervatívy lacnejšie?

před 3714 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek