Ynat

Je procesor Intel Pentium Processor 3556U u mého ntb kvalitní???

Sama se v technice vůbec nevyznám, takže bych byla vděčná z radu :).

Odpovědi
anonym

Jaké hledisko kvality máš na mysli??
😉
Pokud se ptáš, zda se ti ´pokazí´ – pravděpodobně ne, závada procesoru je zřídkavá (za předpokladu, že funguje chlazení).
Pokud se ptáš, zda je výkonný – jde o dvoujádrový procesor s taktem 1.7GHz – standard v nižších řadách notesů – kancelářské aplikace, browsdání či nějaké to přehrávání videa zvládne – na editaci videa nebo náročnější aplikace typu CAD vhodný není.
Případně dotaz upřesni.
🙂

CZ Adam

Na studium na méně náročné hry nebo třeba na FB je to dobré ,ale na náročné hry,programy atd. doporučuju intel core i5 ,nejméně i3