Pokročilý

Procesor mi valí stále 90-100% ?

Mám dejme tomu otevřený 15 web stránek k tomu rádio a nějákou hru ale ta je shozená na liště ale procík mi jede na max a zasekává se , jde něják vyčistit nebo restartovat ???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Je dobré vědět, co chci na PC dělat.

Další odpovědi:

Zlatý

Za prvé - neznáme hadrwarovou konfiguraci Vašeho PC - co to je za procesor (kolik jader, frekvence apod.), kolik je v počítači nainstalované paměti RAM, jaká hra apod.

Vyčištěním větráků a chladičů nikdy nic nezkazíte, doporučuji to minimálně 1x do roka čistit. Určitě si do počítače neinstalujte různé zázračné čistící programy jako Advanced SystemCare, TuneUP Utilities, Zrychlení počítače, Glary Utilities, Wise 360Cleaner a podobné.
Ono tyto programy totiž dokáží nadělat víc škody, jak užitku.

Možná by nebylo na škodu, kdybyste mi poslal výpis z programu HijackThis, jestli v počítači neběží něco nechtěného.
Hijackthis stáhnete z http://sourceforge.net/…
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště (uloz.to, edisk.cz apod.) a odkaz buď vložte sem jako doplnění otázky nebo mi ho pošlete vnitřní poštou (klikněte na Bedy - Poslat zprávu).

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

A jinak seš zdravej?

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.