daran

Bude stacit tento procesor (intel pentium dual-core 3656U 1,7 GHZ, kdyz na ntb vetsinou programuju v c++ atd.???

Muzu se zeptat jestli mi bude stacit tenhle procesor (intel pentium dual-core 3656U 1,7 GHZ, kdyz na ntb vetsinou programuju v c++ atd.,surfuji po webu a sleduju videa?

Nejlepší odpověď
anonym

Na surfování a přehrávání videa určitě, to zvládnou i docela staré stroje…
Pokud jde o programování – na psaní kódu jasně (texťák žádnou zátěž nepředstavuje), na kompilaci taky. Otázkou může být zkušební běh programu – netuším, co píšeš.

Další odpovědi
Lamalam

Stačit by to mělo, snad jedině při kompilaci velmi rozsáhlých programů můžeš mít problémy.

McArthur

Stačit by to mělo, pokud ale máš nějakou korunu v kapse, zvol raději Intel Core i3 a vyšší. Rozhodně neprohloupíš.