Zlatý

Proč zrzavým herečkám ti blbci vizážisti přepudrovávají pihy, když jsou na nich málem to nejhezčí???

A proč se ženy kvůli pihám trápí, když drtivě většině naopak sluší a činí je zajímavějšími?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pudrují i chlapy....aby se jim nosy neleskly. Mezi pihama by to dalo dost práce:-)
Taky se mi pihy líbí. Většina dívek na sobě hledá vady a většina všímavých chlapců jim to vymlouvá což se většině zkroušených dívek nad svou podobou velmi líbí :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Taky mám pár pih,vylezou mršky hlavně v létě,ale co je mi po pár pihách.To skorošvagrová se za ně stydí a nesnáší svoje pihy.Ona stejně tak nesnáší vějířky vrásek,co má kolem očí,když se usměje.Tenhleten detail já neřeším,já mám ksich vycpaný sádlem,takže tohle mě zatím míjí.Jenže i tyhle aspekty jaksi k životu patří.
Vizážisti asi neschovávají jen pihy,oni taky musí maskovat lesknoucí se obličej,aby se na kameře pak neleskly-ty obličeje.
Jedno jsem viděla kdesi v časopise fotoseriál,jak krok za krokem jeden takový "disajnér"učinil z docela hezké ženy ženu přímo nádhernou,samozřejmě za pomoci kila makeupu,abychom my obyčejné baby viděly,jak se to dělá,když má být někdo na obálce dámského časopisu

Zlatý

Nanáší se celkově krycí make-up, aby pleť byla barevně sjednocená a skvěle odrážela světlo. Profi make-upy jsou podstatně hutnější, než ty na běžné nošení. Nemohou být skoro neviditelné, zvlášť pokud má třeba herečka ve filmu ztělesnit Ženu - vampa. Také skryjí všechny nerovnosti a pudr jen zabraňuje nadměrnému lesku pleti. Ten se obvykle na pleť neroztírá štětcem, ale doslova "vmačkává" jemným látkovým polštářkem, v TV a filmové hantýrce se mu říká "Ťuntě".
Btw, když mají být naopak herci a herečky zpocené, nepoužívá se obyčejná voda, která by nebyla příliš efektní, ale voda s olejem, aby se vytvořily ty "správné", kapky. :-)

Kromě zasvěcených komentářů dvou zástupkyň mediálního průmyslu (tom004 ze showbyznysu už relaxuje), se nabízí protiotázka:
A pročpak si ženy v minulosti naopak pihy krásy uměle přimalovávaly?
Zřejmě proměnlivé vlivy módních trendů v průběhu dějin, podobně jako různé představy o figuře - od Věstonické Venuše až po Twigy?
Takže jaké je resumé?
Otevřená výzva všem pihovatým!
Holky netrapte se mindráky a nepudrujte si vaše znaménka krásy, chlapům se to líbí, stejně jako většina přirozených (až mírně živočišných) atributů!
Navzdory oblbujícím návodům v holčičích a dámských časopisech si vždy připomeňte to prazákladní pravidlo:
líčení má být decentní a má především podtrhnout a zdůraznit přirozený půvab a osobitost ženy, rozhodně ne jí na ksicht naplácat tuny produktů kosmetického průmyslu.
Ten jen potřebuje prodat své předražené výrobky a nadělat z vás zaslepené konzumentky jejich byznysu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.