Avatar uživatele
kosaaaak

Proč zrychlenej film vypadá vesele?

Doplňuji:
Tom004 – To není tak docela pravda, mýmu synovci je 5 let, žádný snímky z 30 let nikdy neviděl a stejně se tomu řechtá jak blázen. Já při tom samozřejmě nehýkám tak hlasitě jako on, ale taky se u toho často pousměju a vím že kdyby to běželo normální rychlostí, tak bych se nad tím ani nepozastavil. Ale pokud to tak vnímám jenom já, tak to zřejmě bude tou mou mentální zaostalostí, jak naznačuje tady -iv-.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4621 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Protoze NEKTERI nasi spoluobcane jsou pomalejsi , tak aby se jim to tak nejak srovnalo ! -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Protože máme zafixované filmy se starými komiky,jako byl třeba,Gh.Chaplin.Ty se natáčeli rychlostí až 36 snímků/sec­.Komické scény,umocněné rychlejším pohybem herců,vyvolávali u lidí smích.Dnes se natáčí rychlostí 24–26 snímků/sec.Pro lidské oko je to rychlost příjemná,pro plynulé vnímání děje.Proto,když se začne rychlost projekce zvyšovat,přippomíná nám to komické epizody z 30 let,a některé vyvolají smích.
Doplňuji:
No,asi jsi to moc nepochopil.Je fakt,že jsem to vzal technicky.Je to ,ale úplně stejné.I,synovec,si za pět let života,vytvořil nějaký obraz o pohybu,a dění kolem sebe.A,všechno co se mu vymyká,v něm může vyvolat smích,nebo také strach,ap.Na to ty staré filmy nepotřebuje vidět.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Zrychlený film vypadá hlavně jako zrychlený. A vesele -asi jak pro koho. Tobě zřejmě stačí k radosti a veselí dost málo, že ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

no me to treba prijde vtipne :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HDMI

Mě to nepřijde veselý.Nikdy jsem nepochopil jak se někdo může smát třeba u Chaplina.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kosaaaak

tom004: No samozřejmě že se to vymyká normálu, a já se ptám proč zrychlenej pochyb vyvolává zrovna smích (a ne třeba strach nebo jinou emoci). Tak zněla otázka.

před 4621 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek