zjentek

Proč zrovna tu u nas musíme mít extramrazy?

..topim elektrikum, krbovky su prázdne, bo sem nemocen a nemoh sem do lesa na dřevěne čorky, ale to nikoho nezajíma!
To se nedá ani vypovědět, co toto je za dobu!
Kupiš cednik- teče!
Zaletuješ- necedi?

..myslim mezi Opavum a Ostravum ..zme tu sevřeni v totálních mrazech jak v totalitě! …!

Nejlepší odpověď
chachar1922

Taky doma mrznem, protože kotel máme na prd.
Ale zase jednu výhodu to má. Díky mrazu mám v pokoji i svého psíka :)

Zdroj: http://zkrace­no.cz/ntvee

Další odpovědi
BANAN93

napojte elektřinu na zimu na souseda :D

anonym

To si ještě gówno zažil mrazy. – 10 a prý extramrazy. Říká ti něco rok 1985/86/87? Mně ano.

lexx

máme na okně –8 stC a to nic není jakože leden je venku, chtěl jsem pro svařák na kole do Kaufu (2.5 km) ale nemám zimní přezutí pneu tak lépe zůstat doma

marci1

A bude hůř! V noci nebo ráno může být až –16°C. Dobrá zpráva, že odpoledne se to má zlepšit. 🙂
Už je 15° C!

gecco

… bo jsi nemocen a nemáš načorované dřevečko…
😉
To je snad jasné i zjentkom, ne?

Kryšpín

Můj děda pracoval jako montér při budování socialismu kousek za Vladivostokem. Když tam malinko mráz ubral na 10–15 pod nulou, tak místní si pochvalovali jaké je už teploučko, když tam bylo okolo 40-ti a více tak se autíčka nechávala přes noc pěkně v chodu, aby vůbec ráno byla schopná provozu, jak je to tam nýní těžko říci.

honza19hk

bodejť by někoho zajímalo že nemůžeš do lesa na čorku. Zajímalo by mě co by jsi dělal kdyby bylo –25 a více. te´d je nějakých třeba –12–15

Byl jsi někdy na Sibiři?

Hnidopich

Keby si to morgůň veděl, tož bys byl v base a tám je teplůůčko. Ty marodíš, tož asi nechlastáš, tak ti snad invalidní důchod, příspěvek na bydlení, přídavky na děti + další a další dávky co bereš stačí na cigánsků prodlužku, to je ta co má zástrčku (ty dva kolíky) na obou stranách a šup jeden konec k súsedovi do zásuvky a druhý sobě do ......