Toruk

Proč zpěvák Aleš Brichta neustále nosí sluneční brýle? Nespí v nich náhodou?

Nosí je kvůli nemocným očím? Nebo je to image?
Doplňuji:
Hm, tak to s tím spaním v brýlích beru zpět.

Nejlepší odpověď
quentos

„Ty brýle jsou dioptrické. Aleš Brichta měl v mládí autonehodu, při které prolétl předním oknem automobilu a od té doby nevidí na jedno oko. Tmavá skla nosí na doporučení lékaře, aby předcházel riziku možné šerosleposti v důsledku následků této nehody.“ citováno z: viz zdroj

Zdroj: www.brichta.cz/faq­.php

Další odpovědi
panenka

Aleš měl v mládí autonehodu, při které prolétl předním oknem auta a od té doby nevidí na jedno oko. Lékař mu doporučil nosit tmavá skla, aby předešel riziku možné šerosleposti proto furt nosí brýle

Zdroj: http://monocle­.blog.cz/0808/a­les-brichta-zivotopis

Michal

Jsou to to dioptrické brýle,které musí nosit po autonehodě.