ahold

Proč Zoo v Praze první pondělí v měsíci nesníží vstupné všem návštěvníkům?

Využili jsme nabídky pro seniory za 1Kč. Musím říci, že hodně pavilonů bylo uzavřených, nebo v nich probíhaly opravy a zvířata nebyla k vidění. Chápu, že to tak musí být právě kvůli generálním úklidům, opravám atd. Přijde mi ale nefér, že návštěvníci bez zvýhodnění platí i v tento den plné vstupné.

Nejlepší odpověď
www

Nepovím otázkou:
Máš pocit, že je zde ředitel či někdo z managementu zoo, kteří jako jediní znají fundovanou odpověď?
Ptej se proto jich, zřizovatele ap.
Doplňuji:
Edit: ‚Odpovím otázkou‘

Další odpovědi
anonym

Cílená pobídka (sleva) vždycky směřuje k motivaci dané skupiny lidí – tedy sleva pro seniory má přivést seniory, ne všechny.

ahold

www
Máš pravdu. Na takto položenou otázku mám hledat odpověď jinde.Šlo mi spíš o názor více lidí jaká by asi byla jejich odpověď: Proč mám za plné vstupné možnost vidět jenom část expozic a zvířat. Bez upozornění a tudíž možnosti volby.