Proč žít? Proč se vším neskončit tak rychle jak to jen jde?

Nejlepší odpověď
anonym

Koukám,že dnes si tady dali rande filozofové.
Jeden uvažuje o hovnu,druhý o smyslu života.

Další odpovědi
Terryle

Protože nevíš, co bude pak.
Kdežto ze života, i když za moc nestojí, se dá vytřískat tolik fajn maličkostí, jen si jich musíš všímat…

led

Žiť sa oplatí, len treba si nájsť cieľ.
Všimnite si, napríklad život v rozvojových krajinách, majú málo dôvodov k radosti ale využívajú si život naplno
Doplňuji:
Určite ste vlastenec a chcete v dnešnej dobe pomôcť štátu. Ušetríte zdravotníctvu čas a peniaze, sociálke na dôchodku, nebudete plytvať energiou,…

ReHu

Ty nemáš důvod žít?
Tak si nějaký najdi. Je jich mnoho, mnoho, mnoho, …
A mnoho lidí i zvířat potřebuje naši pomoc. To je mnoho důvodů.
Nebo ne?

Losos

To je pravda, proč mě to nenapadlo už dávno, jsem to ale jelito. Neptejme se proč bychom neměli žít, neužívejme si život, nehledejme to krásné, co nám může dát, naopak .. hledejme jen to špatné a ptejme se proč žít ? Proč to raději neskončit ?

Bravo, tleskám .. otevřel si mi oči :-//

iceT

Protože život je pes,ale žít je psina…

anonym

Ono to nejde i kdyby se chtělo. Pomáhat státu s rychlou smrtí? To né.

Niikii

Proč žít?protože život je krátký a zabývat se s prominutím takovými nesmysly nemá cenu!Někdo kdo je smrtelně nemocný by si to s tebou rád vyměnil a to co píšeš je pouze rouhání!

Mousinek

Proč žít je asi tajemství. je na nas jesli se stím tajemstvím skamarádíme nebo ne

venkovan

No nevím, ale hodně činností si skutečně zbytečně prodlužujeme. Třeba malé dítě místo aby rychle snědlo krupičnou kaši dokud je teplá, tak se v ní tak dlouho rýpe až vystydne a ještě dostane od rodičů záhlavek, že to nesnědlo, nebo to jí skoro lepkavé. Stejně tak mnozí studenti místo aby svoje školní a studijní povinnosti rychle udělali, neskončili je co nejrychleji jak je to možné, tak to odkládají, odkládají až potom jsou ve stresu a dohání vše na posledních chvíli.
Nicméně není vždy moudré skončit s tím co nejrychleji. Některé ženy či muži si přeci jenom chtějí milování z lásky (sympatií) prožít víc než šup-šup a jdu dokoukat TV seriál?

To tak nějak s úsměvem, ale otázka „Proč žít a se vším rychle neskončit?“ je tak nějak proti existenci života na naší planetě.

Zdroj: život

anonym

Zavolejte si na F1 od půlnoci je tam Pomeje,on ví!