Proč ženy tvrdí, že všichni muži jsou stejní a přitom hledají toho jediného?

Nejlepší odpověď
marci1

Že to některé tvrdí, jejich problém. Já to netvrdím, většinou na každou ten její, jediný a nejlepší někde čeká. Někdy to nějakou chvíli trvá, nemusí se hned brát ten první, „co přijde pod ruku“. 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Nic takového jsem nikdy netvrdila a tvrdit nebudu. Je sice logické, že většina mužů má jisté vlastnosti, které jsou, řekněme, typicky mužské (asi tak jako my máme některé typicky ženské), ale tvrdit, že jsou všichni muži stejní, je nesmysl.

Kepler

Já teda znám jedno podobné, ale pravdivější rčení: NĚKTEŘÍ muži jsou všichni stejní. Totéž platí i pro baby.

anonym

to tvrdí jen aby byly zajímavé. zajímavé mohou být i jinak, ale musely by zapojit i jiné orgány

Sáva

Kamaradka hleda toho praveho,je na seznamce. Ozve se ji behem tydne neuveritelne mnozstvi muzu. Ale ve finale z toho chce sto procent to same sex a nic vic. Ona hleda proste psrtnera pro zivot. Tak casto mi rika,ze jsou vsichni stejni. Ale stale hleda.ja to nerikam.

Markuss

neví co chtějí