Avatar uživatele
Drap

Proč ženy s přibývajícím věkem přibírají většinou i na váze ?

Toto je otázka sloužící zábavě.Protoje taky v kategorii zábava. /Zábava je od slova Bavit se / Pro ty kteří se bavit neumí, nebo nechtějí a pro ty kteří sem chodí jen kritizovat a prudit ostatní, neni určena. Proto je laskavě prosím, aby nereagovali.

Myslím, že tady je obsažené tajemství, které se ukrývá v otázce
http://letecka­posta.cz/739174456
Doplňuji:
Právě že jsem přesvědčen, že zábavu zdůvodňovat musím protože spousta podobných otázek, nejen mých ale i druhých bez vysvětlení zmizela.
Jsem rád že si do této chvíle odkaz prohlédlo 18 lidí, takže teď už se může klidně smazat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, hanny 2, Wang, briketka10, anonym, breja před 4296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Takže nejsem tlustá,jsem vzdělaná?Mooo­oooooooc vzdělaná?
Bezva,hned jdu na zmrzlinu.....:-))))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Drape, tohle znám, protože většina mých vrstevnic má podobný problém – jsme strašně chytré holky (akorát by textilky měly přestat vyrábět ty smrskávající se materiály na oblečení).
No a jinak to jde jednoduše zdůvodnit tím, že „hormoni jsou na koni“. Ať děláme cokoliv, organizmus si stejně provede své.

Zdůvodňovat „zábavu“ nemusíš. Ta je kodexem regulerně povolená. Tak klídek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

a já sic jako proutek popíjím střik červeného vínka, ále dám si hranolky s kopcem tatarky a večer oříškovou čokopádku :D
netvrdím, že sem sežrala všechen rozum, ale něco z těch větiček tam mělo něco do sebe :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Aby vydržely nápor vnoučat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Proč přibývají na váze? Proto, aby si museli pořád kupovat něco na sebe.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek