Drap

Proč ženy s přibývajícím věkem přibírají většinou i na váze ?

Toto je otázka sloužící zábavě.Protoje taky v kategorii zábava. /Zábava je od slova Bavit se / Pro ty kteří se bavit neumí, nebo nechtějí a pro ty kteří sem chodí jen kritizovat a prudit ostatní, neni určena. Proto je laskavě prosím, aby nereagovali.

Myslím, že tady je obsažené tajemství, které se ukrývá v otázce
http://letecka­posta.cz/739174456
Doplňuji:
Právě že jsem přesvědčen, že zábavu zdůvodňovat musím protože spousta podobných otázek, nejen mých ale i druhých bez vysvětlení zmizela.
Jsem rád že si do této chvíle odkaz prohlédlo 18 lidí, takže teď už se může klidně smazat.

Nejlepší odpověď
iceT

Takže nejsem tlustá,jsem vzdělaná?Mooo­oooooooc vzdělaná?
Bezva,hned jdu na zmrzlinu.....:-))))

Další odpovědi
anonym

Drape, tohle znám, protože většina mých vrstevnic má podobný problém – jsme strašně chytré holky (akorát by textilky měly přestat vyrábět ty smrskávající se materiály na oblečení).
No a jinak to jde jednoduše zdůvodnit tím, že „hormoni jsou na koni“. Ať děláme cokoliv, organizmus si stejně provede své.

Zdůvodňovat „zábavu“ nemusíš. Ta je kodexem regulerně povolená. Tak klídek.

briketka10

a já sic jako proutek popíjím střik červeného vínka, ále dám si hranolky s kopcem tatarky a večer oříškovou čokopádku :D
netvrdím, že sem sežrala všechen rozum, ale něco z těch větiček tam mělo něco do sebe :DD

venkovan

Aby vydržely nápor vnoučat.

Protiva

Proč přibývají na váze? Proto, aby si museli pořád kupovat něco na sebe.