jjj123456789

Proč ženy říkají, že chtějí hodné kluky, když chtějí hajzly?

Nejlepší odpověď
gecco

Ženy chtějí „hajzly“ (a né že né). A chtějí je proto, že si myslí (naivně a mylně), že je převychovají.
Inu – netuší, co činí, něvědí, co chtějí, ale nepřestanou, dokud nedostanou.
A toho se jim od „hajzla“ dostane dřív.

Další odpovědi
quentos

protože kdyby v tomto říkaly pravdu, připadaly by si blbě…

redy

Už si slyšel ženskou která by řekla, že chce hajzla?
Ona si vezme hodnýho, a netuší, že je to hajzlík převlečenej za slušňáka.
A když náprava nikam nevede, tak jde z baráku 🙂 neřád jeden vošklivej 🙂

anonym

Jak jsi na to přišel?

zzzzz

To je blbost, já bych hajzla nechtěla, chci a mám muže hodného, na kterého se můžu spolehnout.

klumprt

Povídat a kamarádit chtějí s hodným klukem. Ideálně s gayem nebo aspoň s mužem, který má silnější ženskou stránku.
Sex chtějí mít s rošťákem mužného typu. To je příroda, v tom není nic logického.
Je až s podivem jaké „rošťáky“ jsou někdy schopné k sobě pustit.

Brunette56

Hajzlové jsou sexy a my baby tak trochu doufáme, že sexy zůstanou pořád, ale kvůli nám se změní na toho nejlepšího =)