doney gal

Proč ženy lžou, že půjdou na rande, když nechtějí?

Když jsem zval holku na rande a ona mi napsala, že ráda půjde a potom mi to napsala ještě jednou, ale teď už týden neodpovídá, takže asi nemá zájem. Přitom jí je asi 25, měla by mít rozum. Proč to dělají?

Tak mi aspoň nemusela lhát a dávat mi falešný naděje…

Nejlepší odpověď
Šidlo

prečo muži klamú, že už neprídu z krčmy ožratí? 🙂

ľudia klamú, lebo nevedia priamo povedať nie

asertivita nie je až tak o rozume, skôr o sebavedomí

Další odpovědi
UltraFan

Protože asi nemáš rozum ty 😁
Ne dělám si srandu 😁

Víš, ženské myšlení je někdy nám mužům velmi vzdálené … to ale není tenhle případ 😁
Tady prostě neměla zájem …

Ale hlavu nahoru. Najdeš si jinou a lepší 😉

iceT

Protože lépe se odmítá na dálku a než přímo do očí. Prostě jen nechtěla být u toho, až ti řekne ne.

gecco

Třeba mezitím dostala menzes – zkus to za tejden…
😉
Do melounů a do žen nevidíš.

ten který je

To je stejný jako u rybařiny.Štika zabere,u břehu se vysmekne a je fuč. 😉

Mc Merkurion

… a proč muži lžou,že chtěj na rande a přitom myslej na postel? ženská a rozum? … buď rád,takhle tě to vyšlo lacino …

Randeolog01

Určitě to není že neměla zájem jak si každý myslí, ale byl v tom důvod že si na ní spěchal, a měl příliš mnoho otázek vlastně k ničemu…

Např…

Ty: Půjdeš na oběd (rande)?
Ona: Ano moc ráda :).
Ty: tak to jsem taky rád, co máš ráda? Kam bys chtěla jít?
Ona: No mě to je tak nějak fuk :).
Ty: Ale přeci máš nějaké místo ne?
Ona: Mám ale to je jedno kam půjdem…
Ty: A jaké je to místo?
Ona: ,,poví ti ho" , ale už ví že chceš vědět moc na první ,,rande".
Ty: Tak super půjdeme tak jestli chceš?
Ona: mě to je jedno (nemá už zájem)

Zákon žen nikdy ti nedají všechny informace hned…Ale chlapy ho musí vědět :)
Proto se vždy nechápeme v některých věcech, jako mi nechápeme jejich šminky a malovátka tak oni nechápou naše nářadí (např: vruty, hřebíky a jak se staví židle)

Mužský zákon jednoduchý a prostý chceme všechno a hned :)