Avatar uživatele
arygnoc

Proč ženy jen „naznačují“, místo aby to řekly rovnou?

Nás muže to často uvádí v šílenství.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? quentos, salsa verde, chudst, tom004, dědapetr, anonym, Deli před 4652 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Dobré ráno.To,je jednoduché.Muž,to řekne rovnou,a není cesty zpět.Občas,si tou přímostí natlučeme.Naproti tomu,žena jenom diplomaticky naznačí,a vždycky má možnost,říci,že to myslela úplně jinak.A navíc,ženy bývají rády tajemné,a co si budem povídat,většinou jim ta tajemnost sluší,a nám,to dělá dobře.I když z toho někdy,opravdu „šílíme“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak to asi nejsem zenska. 🙂 Ja rikam vsem a vsechno narovinu. Ale rikam to tak nejak " opatrne ". Se mnou by jste byl rad , kdybych jenom naznacovala … , verte mi. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Prý je to proto,aby zjistili jestli je vnímáme a jestli jsme dost inteligentní,aby jsme věděli co chtějí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak to neznáte mojí ženskou.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tak to by mě taky zajímalo, ale nejspíš proto, aby byly od mužů ještě více rozdílné („protiklady se přitahují“ :{)))> ovšem tento protiklad taky jako moc přitažlivý nevidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já tedy nenaznačuji, pokud něco žádám nebo chci, tak to řeknu jasně a srozumitelně.
Protože pokud člověk jen naznačí, druhý si to může vyložit úplně jinak

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Protože chceme, aby muže napadlo „jako samo od sebe“, co si přejeme a on nám to splnil. Čas nás, ženy, většinou naučí, že je snazší před Vánoci říct: „Kdybys chtěl poradit s dárkem pro mne, vezmi mě do parfumerie a já ti ho ukážu.“ než vzdychat nad časopisy a doufat, že on to pochopí. Nepochopí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dostávate šancu včas odskočiť 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Řekla bych že ženy jsou víc diplomatky a možná se nejdřív snaží odhadnout reakci toho druhého.Pokud hrozí zpětná reakce negativní,žena pak může říct,že to myslela úplně jinak.
Ale já například nemám ve zvyku chodit kolem horké kaše a říkám většinou vše narovinu,občas i k nelibosti druhých.
I když samozřejmě záleží na situaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Aby jsme z nich šíleli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
adisas33

jasne ne většina holek (žen) si myslí že má začít kluk (muž)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek