zjentek

Proč ženské, když dostanou jasný povel se postavit do pozoru, stejně zůstanou v rozkroku jakoby vyboulené dozadu?

;)

Nejlepší odpověď
dubraro

Možná proto, že nejsou jako muži v rozkroku vyboulené dopředu. 🙂

Pěkně pojednáno v knize Terry Pratchett – Podivný regiment, kde je to komentováno slovy „Měla bys být vypuklá, tam, kde jsi jenom puklá!“ a doporučováno vojačkám vložit do kalhotek srolované ponožky.

Další odpovědi
Emefej

Chybí jim vojna.

klumprt

No jo, ale zase jsou vyboulené dopředu někde jinde, takže mně osobně to nevadí.

anonym

Zažitý návyk, protože ty prsa občas taky něco váží a když se má někdo stavět do pozoru tak by měl také vypnout hrudník. Některé může dozadu stahovat jejich pozadí. :)