DomcaCZ

Proč ženám vadí zvednuté záchodové prkénko?

Nejlepší odpověď
led

Presne preto, prečo mužom vadí sklopené sedátko.

Další odpovědi
dědapetr

Protože ho musí sundávat.

iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zenam-vadi-na-toalete-zvedle-prkenko

Mě nevadí,když je zvednuté,horší by bylo kdybych si nevšimla,že je dole í víko…

Drap

Dobíhají na poslední chvíli a sklápění je zdržuje.

venkovan

Připravujeme je tím o ten pocit dobrodružství. Když je zvednuté, vědí, že pod prkénkem (respektive plastem) se nic neschovává. Když je položené mohou chvíli přemýšlet zda pod prkénkem se třeba neschovává výše zmíněný potkan a tak prožívat i chvilky napětí zda na ně něco vybafne či ne…
Ale není od věci aby si muži také při malé potřebě sedali. Jednak je to pohodlnější a hlavně záchod je čistotnější. Mne to naučil život – úraz nohy kdy jsem nedokázal stát déle než 15–30 vteřin bez velké bolesti (asi dva měsíce). A tak jsem zjistil, že to sezení je i při tomto úkonu hodně pohodlné.

meereg

Jsem chlap a zvednuté prkýnko mi vadí taky.Jednou mi mísou vlezl do záchodu potkan.

Fly

Ehm… za prvé, hned jde vidět dovnitŕ, což muže připadat nepříjemné napŕ. návštevám…

A jestli myslíš to menší, spodní prkénko, tak je prostě nechutné dávat ho zase dolu… br!