Gabe

Proč ženám vadí na toaletě zvedlé prkénko?

Nejlepší odpověď
Martina S.

Nevím jak to mají jiné ženy, ale já dávám prkénko na toaletě tak jak bylo když jsem tam přišla. Vím že kdo má malé děti (kluky), tak ho dává vždy nahoru, protože ho jinak počůraji.

Další odpovědi
anonym

Protože by si nemusely všimnout že je nahoře a sedly by si na keramiku. Ta by nemusela být čistá, taky je chladnější. Tak asi proto.

fofbal

No protože ve většině případech jsou čistotnější a citlivější co muži.

venkovan

některé zásady žen muž nikdy nepochopí. Ale jestli se ti nechce prkénko zvedat a zas ho pokládat, zkus to vyřešit, tak, že i svoji malou potřebu vykonáš v sedě. slyšel jsem že ve Skandinávii to maminky své syny běžně učí. Je to ve své podstatě důstojnější – wc je čisté a prý u mužů je takový úkon prospěšný na prostatu. A i je to pohodlné. třeba až přijdeš k úrazu, kdy nebudeš moci na nohách stát víc než minutu, tak na takové řešení sám přijdeš.
Ale prkénko je detail. Větší problém je neurovnaný na rohy ručník na sušáku, zubní pasta vymačkávána z prostředka, boty neuložené do botníku, ale ponechané u topení, nezapnuté rukávy, nesložené použité prádlo do koše, … . Ještě si užiješ s chápáním žen.

iceT

Zvednutý prkýnko vůbec neřesím,podle mě jsou důležitější věci než řešení tohoto problémečku.Když je nahoře,dám si ho dolů.Můj partner prkýnko sundává,ale někdy taky zapomene.

ReHu

Protože při vstupu na WC je pohled na zavřenou mísu příjemnější, než na otevřenou a „vždy připravenou“.
Přece to není tolik práce prkénko i poklop shodit.

Terryle

Protože když pak v noci rozespalá jdu a nerozsvěcím (protože by mi to zabilo oči) a sednu si na ledovou mísu a krz chybějící plochý prkýnko ještě málem zapadnu do hajzlíku, leknu se je mi zima, je to hnusný a celkově mě berou ďasi. Nemluvě o tom, když to bratru občas ucákne a neutře to po sobě…

Mimochodem, dodnes jsem pořádně nepřišla na to, proč to pánové dělají, když se pak vehementně hádají, že po nich žádný cákance na míse nezůstávaj. Buďto vám to nekape a můžete čůrat i přes sklopený prkýnko, nebo vám to kape a měli byste to po sobě utřít (keramiku nebo prkýnko, není to fuk?). Přijde mi, že zvedání prkýnka je trošku alibismus, abyste se pár kapičkama nemuseli zabejvat – pocákat mísu se snese, pač my holky si stejně sednem na prkýnko. Tfuj na vás! :o)

poa.li

Připadá mi, že jim přiapadá ponižující zase ho zklápět… Myslím na to a vždycky to udělám..

PN

Pánové, sedejte si u toho a je po problému. Z vlastní zkušenosti vám mohu sdělit, že je to i mnohem pohodlnější. Kromě toho, že se vyřeší problém s prkýnkem, tak i kolem toalety je čisto. Ono to přece jen trochu cáká, když čůrate ve stoje.
Pro ty, kteří odmítají čůrat v sedě:
prokonzultujte to se svou ženou, proč by to nemohlo být obráceně. Prkýnko zvednuté a sklápět pouze při potřebě. Záleželo by na osazenstvu domácnosti. Více žen (dívek), prkýnko dole; více mužů (chlapců), prkýno nahoře.

hanulka11

A proč byste ho nemohli opět dát dolů?U nás je to samozřejmostí.