Proč žena dostane zánět, vaginální mykózu, když zůstane v mokrých plavkách? To ji sluníčko neosuší?

Nejlepší odpověď
venkovan

Dostane a nebo je náchylnější ji dostat. Moc se zas v tom nevyznám, ale řekl bych, že kde je již nějaký zdroj, tak mokré plavky to jen podpoří.
Další otázkou je, zda zatímto problémem – tedy z vytvoření podvědomí, že ženy by se měly z mokrých plavek převléknout nestojí muži šmíráci. Dobře cílená kampaň (ochrana zdraví), nedostatek míst pro převléknutí na koupališti a třeba i pohodlnost žen se někam přesunout, u leckoho může vyvolat erotické vidiny.

Další odpovědi
anonym

Je známo,že všude „číhá“ nebezpečí.Není to jen o mokrém prádle.

Zdroj: http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-bpz-roztridit/70789/kou­paliste-nebo-rybnik.html