proč zdravotníci opouštějí své domovy a jezdí léčit tam, kde lékaře nemají?

Zajímalo by mě to proč to ti doktoři vůbec dělají… Stačilo by mi nějaké vytčení problému s vlastním osvětlením tohoto témata… Díky

Odpovědi
LuciJe

Obvykle z pocitu, že by bylo dobré poskytnout v podobných místech pomoc. Zároveň jde však často o prestižní záležitost, která lékaři později pomůže v jeho vlastní kariéře – podobné výjezdy často organizují významné zdravotnické organizace.