mosoj

Proč zde nevydrží uživatelé , opravdoví odborníci ve svém oboru ?

Ano je to složité, jako vše, ale
stále od tohoto serveru očekávám kvalitní odpovědi a ne nekvalitní drby.

Nejlepší odpověď
tom004

Nemyslím si,že by tu nevydrželi.Spíš nemají na co odpovídat.Otázky jsou čím dál,slušně řečeno,jednodušší.

Další odpovědi
led

Opravdový odborník keď vidí nežiadúce odozvy na svoje príspevky, prípadne žiadne odozvy, začne považovať svoj čas tu strávený za jeho mrhaním. Ten čas môže využiť inde a osožnejšie.
PS.
Keby som nebrala svoj odborný čas tu strávený, ako určitý relaxačný oddych, tiež odchádzam. Chvalabohu, občas tu, pomocou lupy, nájdem zrnko múdrosti, pre ktoré sa oplatí ostať.

Sůwa

Po sedmiměsíční zkušenosti si pro skutečně důležité odpovědi taky chodím jinam, třeba jen do archivu. Tady se málo najde i ve vyhledávací liště.

Mapel

  1. Zdá se mi, že mnozí tazatelé nechtějí ani odpověď. Mnohé otázky jsou neúplné a pro odbornou odpověď potřebuješ víc informací. Už jsem několikráte psal mejly o doplnění informací a provedu jim zdarma analýzu na firmě. Žádná odpověď.
  2. Tazatelé hodnotí odborné odpovědi kladně jen kterým rozumí – neúplné a drby.

3 Také to tu beru jako relaxaci a tomu odpovídá i můj strávený čas.

redy

To je tím,že jsme tady většinou obyčejní lidé,s obyčejnými starostmi.
Někteří se sice prezentují jako nadlidé,ovšem jsou průhledné.
Tím v žádném případě neříkám že tu nejsou lidé vzdělaní a je jich dost.
Ale kdo může sedět u počítače 365 dní.
Jsou to lidi kteří jsou v důchodu,bez práce,aj.
Někteří se nemůžou prezentovat v okolí místa bydliště ,nebo v práci,no a tady je k tomu velká příležitost.

ten který je

Vydrží,jen otázek na které by mohli odpovědět není tolik.Jsou zde a jen sledují připraveni pomoci.Je ale pravdou že tyto stránky navštěvuje široké spektrum lidí.Takovou možností,kde by zde mohla vzniknout zajímavá internetová stránka, by bylo zavedení přístupu pouze pro uživatele s akademickým titulem.Problém by byl vyřešen,moudrost by se nehledala jako zrnka písku a ostatní by šli hledat radu třeba do knihovny nebo na Google.:-)