Avatar uživatele
hanulka11

Proč zde nejsou k vložení smajlíci?

Doplňuji:
Já bych se za ně přimlouvala ,prosím- prosím. Pro koho jsou nanic ,nemusel by je používat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, nnn1, verka před 4935 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Protože to není chat,chat,chat .....
Doplňuji:
To jste na to ještě nepřišli. To mi hlava nebere.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ale vzdyt smajlika muzete vlozit, smajlici jsou odjakziva textovi, v tom je jejich kouzlo … ten obrázkový je jen kýč

:-/

🙂

😁

:-o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Velbloud

Je to komplikovaný plán administrace (Těch nahoře) k vyprovování uživatelů tohoto serveru. Divíte, se, proč si za účet zde neplatíte poplatky a za každou otázku odpověď navíc? To je ta odpověď! Působením smutku blahodárně přispíváte k radosti administrátorů, kteří si lebedí zrovna právě nad tímto Vaším dotazem a s úsměvem si pobrukují : „Tohle se nám povedlo, Lojzo“.
Doplňuji:
P.S. Myslím, že uživatelka Aramah je nezařídí.

Upravil/a: Velbloud

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marsyas

Protože jsou dost nanic. Vemte si, že nějací smajlíci jsou takovým nemotorným výmyslem pro ty, co nechtějí psát nic víc, taky by se mohlo stát, že by to někdo přeháněl a v otázce či odpovědi by bylo víc smajlíků, než písmen… Nevadí mi to a rozhodně nejsem pro jejich zavedení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

jdou.
http://thumbna­il056.mylivepa­ge.com/chunk56/2697763/­2340/small_smaj­l%C3%ADk%20%2859%29­.gif.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Smajlíci jsou fajn,kdo to zařídí?
Doplňuji:
Kdybych měla páru jak, tak proč ne!Ja jsem ráda že se trochu orientuji zde.

Upravil/a: aramah

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Také jsem o tom uvažoval.Snad jen oslovit administrátora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Smajlíci jsou hezká věc, i ty blikající. Ale já jim nerozumím. Mohou to tady znepřehlednit. Hodí se leda na Seznam.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Pane Mosoji a vy jste na to přišel?Já si nejsem až zas tak jist když si pročítám Vaše příspěvky.Jinak nic ve zlém.

před 4935 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Ano přišel jsem na to . Je to všude napsané a za nedodržení admini mažou otázky či odpovědi.
Jinak se přispůsobuji nepřispůsobivým!!!

před 4934 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek