hanulka11

Proč zde nejsou k vložení smajlíci?

Doplňuji:
Já bych se za ně přimlouvala ,prosím- prosím. Pro koho jsou nanic ,nemusel by je používat.

Nejlepší odpověď
mosoj

Protože to není chat,chat,chat .....
Doplňuji:
To jste na to ještě nepřišli. To mi hlava nebere.

Další odpovědi
anonym

ale vzdyt smajlika muzete vlozit, smajlici jsou odjakziva textovi, v tom je jejich kouzlo … ten obrázkový je jen kýč

:-/

🙂

😁

:-o

Velbloud

Je to komplikovaný plán administrace (Těch nahoře) k vyprovování uživatelů tohoto serveru. Divíte, se, proč si za účet zde neplatíte poplatky a za každou otázku odpověď navíc? To je ta odpověď! Působením smutku blahodárně přispíváte k radosti administrátorů, kteří si lebedí zrovna právě nad tímto Vaším dotazem a s úsměvem si pobrukují : „Tohle se nám povedlo, Lojzo“.
Doplňuji:
P.S. Myslím, že uživatelka Aramah je nezařídí.

Marsyas

Protože jsou dost nanic. Vemte si, že nějací smajlíci jsou takovým nemotorným výmyslem pro ty, co nechtějí psát nic víc, taky by se mohlo stát, že by to někdo přeháněl a v otázce či odpovědi by bylo víc smajlíků, než písmen… Nevadí mi to a rozhodně nejsem pro jejich zavedení.

Miroslavst

jdou.
http://thumbna­il056.mylivepa­ge.com/chunk56/2697763/­2340/small_smaj­l%C3%ADk%20%2859%29­.gif.jpg

aramah

Smajlíci jsou fajn,kdo to zařídí?
Doplňuji:
Kdybych měla páru jak, tak proč ne!Ja jsem ráda že se trochu orientuji zde.

ten který je

Také jsem o tom uvažoval.Snad jen oslovit administrátora.

anonym

Smajlíci jsou hezká věc, i ty blikající. Ale já jim nerozumím. Mohou to tady znepřehlednit. Hodí se leda na Seznam.

ten který je

Pane Mosoji a vy jste na to přišel?Já si nejsem až zas tak jist když si pročítám Vaše příspěvky.Jinak nic ve zlém.

mosoj

Ano přišel jsem na to . Je to všude napsané a za nedodržení admini mažou otázky či odpovědi.
Jinak se přispůsobuji nepřispůsobivým!!!