dmatejek777

Proč zásahová jednotka(URNA, SWAT) křičí při vstupu do úkrytu pachatele POLICIE!!! POLICIE!!!?

Nejlepší odpověď
www

Je to z důvodu psychologie a tím pádem jejich přepisů.
Mají za úkol vyvolat v podezřelých paniku, zmatek, ap. V tom případě je pak zákrok jednodušší. Jen si představ, že by nesměle zaklepali a prosili o vstup 😁

Další odpovědi
anonym

Opakuješ totožnou otázku, to ti odpovědi nestačíly? viz odkaz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-policejni-zasahova-jednotka-po-nasilnem-vstupu-tolikrat-rve-policie

badisko

Tak aby dali na jevo ze je to policie …;D a taky ten krik a dalsi veci kolem jsou psychologickeho razu …prote v tom zmatku a hluku zadrzeneho zmatou ..D..

pl4toon

Vstup policie do objektu většinou doprovází hluk, zděšení, panika. Dávají tak vědět kdo vstupuje podle zákona. Že při tom řvou jak prdlí má svůj důvod. Obsazení objektu je v řádu sekund a i jedna sekunda přemýšlení jestli věřit/nevěřit, vytáhnout zbraň/nevytáhnout, může být rozhodující.

Dochy

Ještě bych viděl jeden důvod. Snaží se tím i sdělit, že nejsou banditi 😉 Ale dokážu si představit bandity se stejným pokřikem 😉

Reuef

A to by podle tebe meli kricet „Ceeeerstveee mleeeko ?“