Hamon

Proč záporní hrdinové tolik mluví?

Místo toho, aby klaďase zabili bez remcání, tak žvaní, žvaní, až klaďasovi přijde někdo na pomoc a záporáka zabijí. Kdyby tolik nežvanili, dobrá půlka filmů by mohla končit jinak.

Nejlepší odpověď
iceT

Mají to ve scénáři…

Další odpovědi
hanny 2

Snaží se „vykecat“ ze svého chování,protože mají výčitky svědomí.

Kelt

kladný hrdina jedná, záporný mluví. A protože činy nejsou ve shodě s tím co říká, snaží se právě svou řečí zapůsobit na lidi. Někdy jsou to zajímavé scény, například ve filmu Delta Force 1 s Chuckem Norissem, unesou teroristé letadlo a chtějí ho vyhodit, pár lidí zastřelí, ale jeden z nich ochotně půmůže těhotné ženě atd.

Dochy

Právě proto, že by půlka filmu mohla být úplně jinak, případně úplně chybět. Film má z komerčního hlediska na nějakou dobu zaujmout diváka. Pokud na scénu vejde lupič, vyvraždí rodinu, přijde klaďas, zastřelí padoucha, tak máš skeč na 10 minut a ne trhák na dvě hodiny.

Krakis

Hrdiny znám pouze kladné,ty záporní jsou šmejdi.A pokud ,,záporný hrdina'' udělá dobrý skutek,tak je pro mě klaďas. 🙂
(a bez toho žvanění by zas nebyl žádný děj)