Miroslavst

Proč zamykáte otázku?

Proč kliknete na tlačítko nejlepší odpověď, když je pak otázka uzamčena?
Jde o to, že pokud by chtěl někdo poupravit odpověď předešlou, tak již nemůže. Vám se sice může zdát, že odpověď je správná, ale ve skutečnosti tomu tak být nemusí. Vy odpověď přijmete jako dobrou a tím, že uzamknete otázku se již nedozvíte, že odpověď byla zavádějící, neúplná nebo nesprávná.

Nejlepší odpověď
BEAES

Řekla bych, že si tazatelé neuzamykají své otázky, ale asi admin.

Další odpovědi
afro.minerva

Pokud dostanu odpověď, která mi stačí k vyřešení mého problému, tak otázku uzavřu. Od toho přece možnost označit nejlepší odpověď je. Jako tazatel na to mám právo a myslím, že je to tak dobře. Proč se po odpovědi, která řeší můj danný problém dál zabývat doplňováním něčeho, co už může být vyřešené?

Michal

Udělal jsem to taky,ale co se stane jsem nevěděl.Pokud jsem to udělal sory.Nic už nezamykám.Myslel jsem si naivně,že je to odpověď podle mého názoru nej nej.

lejla37

Já je zamykám protože už třeba znám odpověd

BEAES

Omlouvám se, myslela jsem, že si to tázající nemůže sám zamknout…takže to neuzmyká admin, jsem poučena.