Stříbrný

Proč začínají lidé s kouřením?

...když už přece musí dávno vědět, že je to škodlivé?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Člověk dělá spoustu "škodlivej" věcí:-) Dyť jsou fajn:-)))

Další odpovědi:

Zlatý

Pokud budu mluvit za sebe - pak z ´blbosti´...
A i když dávno vím, že je kouření škodlivé - začal jsem s ním ještě dávněji...
;-))

Bronzový

Z frajeřiny, nebo protože támhleten jejich jejich kamarád taky kouří.

Začalo to,když Kolumbus od kudsi přitáhl tabák a ten byl ze začátku chápán či prezentován jako léčivý (nikón),až později se ukázalo,že tabák je škodlivý,ale to už panovala v zemi návyková látka nikotin a státní bysnys,reklama...

Zlatý

pred 40-imi rokmi sa o škodlivosti fajčenia vôbec nehovorilo, in bol marlboroman, greta garbo s cigaretou v metrovej špičke, ....

osobne nepovažujem fajčenie (kouření) za škodlivé, pretože horšie mi je, keď sa zobudím po celonočnom dýchaní vzduchu bez tabakového dymu, nefajčení.

ale:
takisto vieme, že splodiny z uhoľných tovární znečisťujú ovzdušie a vdychovanie tých splodín škodí zdraviu, to isté platí o automobiloch, chemických prevádzkach - a to nie je rozhodnutie jednotlivca - ne/chcem dýchať automobilové splodiny, proste musím ("odsťahuj sa z mesta" nepovažujem za argument).

tak isto sa vie, že obezita zabíja (a v omnoho väčšej miere, ako fajčenie), a pozrite sa okolo seba, koľko "veľrýb" chodí po uliciach - tak prečo furt žerú, keď vedia, že to škodí?

a tak by sa dalo hovoriť o mnohých aspektoch škodlivosti "civilizácie".

;-Q

Zlatý

Někomu to zpočátku přijde jako: jsem in, i když to už dávno není. Nebo si připadá zajímavý, ne v proudu.

Zlatý

Protože chtějí smrdět jako skunk.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

arygnoc >>> aneb jinými slovy: "ta Agneta musí být asi dost pitomá, když může zadat takovouhle otázku"? :DDD►takže se moc omlouvám, že jsem to nevěděla, resp. věděla co jsem nevěděla, nebo obráceně...:DDD

Zlatý

arygnoc

ne ne, ja nehovorím "inými slovami", ale presne tými, ktoré ste si prečítala:
"pred 40-imi rokmi sa o škodlivosti fajčenia vôbec nehovorilo, in bol marlboroman, greta garbo s cigaretou v metrovej špičke, ...."

;-Q

nemyslite, prosím, za mňa, že si myslím, čo si nemyslím, keď si myslíte, že si myslíte, že viete, čo si myslím. :-DD

;-Q

Stříbrný

Agneta

zzzlatokopka >>> no, to jsou teda fajn:( * (- hlavně pro tvé nenarozené dítě?)

Bronzový

zzzlatokopka

Agnetko je spousta nezdravejch požitků:-) Ale neboj, já je neobhajuji, já jsem nekuřák:-)

Stříbrný

Agneta

:D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.