Agneta

Proč začínají lidé s kouřením?

…když už přece musí dávno vědět, že je to škodlivé?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Člověk dělá spoustu „škodlivej“ věcí:-) Dyť jsou fajn:-)))

Další odpovědi
gecco

Pokud budu mluvit za sebe – pak z ´blbosti´…
A i když dávno vím, že je kouření škodlivé – začal jsem s ním ještě dávněji…
😉

Adula.57

Z frajeřiny, nebo protože támhleten jejich jejich kamarád taky kouří.

anonym

Začalo to,když Kolumbus od kudsi přitáhl tabák a ten byl ze začátku chápán či prezentován jako léčivý (nikón),až později se ukázalo,že tabák je škodlivý,ale to už panovala v zemi návyková látka nikotin a státní bysnys,reklama…

arygnoc

pred 40-imi rokmi sa o škodlivosti fajčenia vôbec nehovorilo, in bol marlboroman, greta garbo s cigaretou v metrovej špičke, …

osobne nepovažujem fajčenie (kouření) za škodlivé, pretože horšie mi je, keď sa zobudím po celonočnom dýchaní vzduchu bez tabakového dymu, nefajčení.

ale:
takisto vieme, že splodiny z uhoľných tovární znečisťujú ovzdušie a vdychovanie tých splodín škodí zdraviu, to isté platí o automobiloch, chemických prevádzkach – a to nie je rozhodnutie jednotlivca – ne/chcem dýchať automobilové splodiny, proste musím („odsťahuj sa z mesta“ nepovažujem za argument).

tak isto sa vie, že obezita zabíja (a v omnoho väčšej miere, ako fajčenie), a pozrite sa okolo seba, koľko „veľrýb“ chodí po uliciach – tak prečo furt žerú, keď vedia, že to škodí?

a tak by sa dalo hovoriť o mnohých aspektoch škodlivosti „civilizácie“.

;-Q

ReHu

Někomu to zpočátku přijde jako: jsem in, i když to už dávno není. Nebo si připadá zajímavý, ne v proudu.

mosoj

Protože chtějí smrdět jako skunk.

Agneta

arygnoc >>> aneb jinými slovy: „ta Agneta musí být asi dost pitomá, když může zadat takovouhle otázku“? :DDD►takže se moc omlouvám, že jsem to nevěděla, resp. věděla co jsem nevěděla, nebo obráceně…:DDD

arygnoc

ne ne, ja nehovorím „inými slovami“, ale presne tými, ktoré ste si prečítala:
„pred 40-imi rokmi sa o škodlivosti fajčenia vôbec nehovorilo, in bol marlboroman, greta garbo s cigaretou v metrovej špičke, …“

;-Q

nemyslite, prosím, za mňa, že si myslím, čo si nemyslím, keď si myslíte, že si myslíte, že viete, čo si myslím. 😁

;-Q

Agneta

zzzlatokopka >>> no, to jsou teda fajn:( * (- hlavně pro tvé nenarozené dítě?)

zzzlatokopka

Agnetko je spousta nezdravejch požitků:-) Ale neboj, já je neobhajuji, já jsem nekuřák:-)

Agneta

:D