Avatar uživatele
Agneta

Proč začínají lidé s kouřením?

…když už přece musí dávno vědět, že je to škodlivé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, samicek333, gecco, zzzlatokopka, anonym před 3235 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Člověk dělá spoustu „škodlivej“ věcí:-) Dyť jsou fajn:-)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Pokud budu mluvit za sebe – pak z ´blbosti´…
A i když dávno vím, že je kouření škodlivé – začal jsem s ním ještě dávněji…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

Z frajeřiny, nebo protože támhleten jejich jejich kamarád taky kouří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Začalo to,když Kolumbus od kudsi přitáhl tabák a ten byl ze začátku chápán či prezentován jako léčivý (nikón),až později se ukázalo,že tabák je škodlivý,ale to už panovala v zemi návyková látka nikotin a státní bysnys,reklama…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

pred 40-imi rokmi sa o škodlivosti fajčenia vôbec nehovorilo, in bol marlboroman, greta garbo s cigaretou v metrovej špičke, …

osobne nepovažujem fajčenie (kouření) za škodlivé, pretože horšie mi je, keď sa zobudím po celonočnom dýchaní vzduchu bez tabakového dymu, nefajčení.

ale:
takisto vieme, že splodiny z uhoľných tovární znečisťujú ovzdušie a vdychovanie tých splodín škodí zdraviu, to isté platí o automobiloch, chemických prevádzkach – a to nie je rozhodnutie jednotlivca – ne/chcem dýchať automobilové splodiny, proste musím („odsťahuj sa z mesta“ nepovažujem za argument).

tak isto sa vie, že obezita zabíja (a v omnoho väčšej miere, ako fajčenie), a pozrite sa okolo seba, koľko „veľrýb“ chodí po uliciach – tak prečo furt žerú, keď vedia, že to škodí?

a tak by sa dalo hovoriť o mnohých aspektoch škodlivosti „civilizácie“.

;-Q

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Někomu to zpočátku přijde jako: jsem in, i když to už dávno není. Nebo si připadá zajímavý, ne v proudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Protože chtějí smrdět jako skunk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

arygnoc >>> aneb jinými slovy: „ta Agneta musí být asi dost pitomá, když může zadat takovouhle otázku“? :DDD►takže se moc omlouvám, že jsem to nevěděla, resp. věděla co jsem nevěděla, nebo obráceně…:DDD

před 3235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

ne ne, ja nehovorím „inými slovami“, ale presne tými, ktoré ste si prečítala:
„pred 40-imi rokmi sa o škodlivosti fajčenia vôbec nehovorilo, in bol marlboroman, greta garbo s cigaretou v metrovej špičke, …“

;-Q

nemyslite, prosím, za mňa, že si myslím, čo si nemyslím, keď si myslíte, že si myslíte, že viete, čo si myslím. 😁

;-Q

před 3235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

zzzlatokopka >>> no, to jsou teda fajn:( * (- hlavně pro tvé nenarozené dítě?)

před 3235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Agnetko je spousta nezdravejch požitků:-) Ale neboj, já je neobhajuji, já jsem nekuřák:-)

před 3235 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

:D

před 3235 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek