Proč z Ulozto.cz zmila hromada videí?

Zrovna nedávno jsem si chtěla shlédnout pár dílů simpsonů a zjistila jsem, že skoro všechna videa jsou pryč, a nejen u tohoto seriálu, ale u všeho možného se poděli pryč videa ve vysoké kvalitě v avi a tak a zbyla tam jen 3gp verze..jen někdy narazím na videa v avi, pokud byla nedávno přidána. proč?

Nejlepší odpověď
briketka10

Uložto začalo mazat cokoliv není to novinka
děje se to asi měsíc zmizelo spoustu filmů..
Doplňuji:
jinak můžeš napsat na jejich e-mail :
 podpora@ulozto.cz

Další odpovědi
anonym

Český sdílecí server Uloz.to pokračuje v krocích, které mají vést k legalizaci jeho obsahu.

Provozovatelé dnes oznámili, že zavádějí tři novinky, které by měly z úložiště vymýtit pirátské soubory.

První, poměrně kosmetickou změnou, je širší zpřístupnění formuláře pro nahlášení závadného obsahu. Dosud jej mohl použít jen registrovaný uživatel, od nynějška do něj bude moct každý.

Zdroj: http://datara­ma.aktualne.cen­trum.cz/clanek­.phtml?id=733497

led

Množstvo filmov (aj tých pôvodne *.avi) je teraz spakovaných zip, rar.
Server uloz.to sa týmto bráni, že nemôže kontrolovať aj všetky spakované súbory na legalitu, čí plní podmienky na legálne sťahovania.

briketka10

1564 – ale ten článek je starý z února toto se děje nyní :(

bolak

briketka10: To je dobrej nápad, hned jim jdu psát. :)

Dobrý den, to je uložto? Jaktože mažete z databáze ty nelegální videa, co vám to zase přeletělo přes nos?!!!

briketka10

to můžeš, protože iceT mi posílala
filmy a mizeli rychlostí blesku !!

bolak

Zkuste to rarem rozdělit na několik částí a dát tomu jiný přípony, ono jim to bude chvilku trvat.. ;)

briketka10

zkoušela všechno a jestli chceš napiš ji,
ale asi nebude mít na to náladu zrovínka
dnes byl to film Havran..