Proc , z jakeho duvodu se nekdo posmiva silnym , nebo postizenym lidem ? Co je k tomu vede ? -iv-

Nejlepší odpověď
anonym

Kdybych se posmíval silným,jak píšeš,byl bych tím postiženým já!

Další odpovědi
arygnoc

co se týče postižených, tak hloupost.

co se týče silných, tak sebedestrukce.

iceT

  • iv- zřejmě měla na mysli silné(tlusté)li­di,těm fyzicky silným by asi nikdo moc neposmíval,pokud ano,tak určitě ne dlouho.

V těhle případech jde zřejmě o to,že na normálního,sobě rovného jedince si nikdo netroufne,jen na toho slabšího,poma­lejšího,když má pár kil navíc.A takový člověk je sám slaboch a ubožák.Sílu přece ukážu,když si troufnu na většího,silnějšího.