Honzucha

Proč vznikají katastrofické filmy?

Zkoušíme se snad trefit do naší budoucnosti? Nedělali to snad už i staří Máyové nebo Nostradamus trochu jinou formou? A buď nám to výjde nebo ne? Žene nás k tomu strach z něčeho je natáčet nebo se těšíme až se to stane skutečností? A potom brečíme http://www.csfd­.cz/film/238424-tsunami/

Odpovědi
hanulka11

Protože lidi to zajímá a zajímalo vždy.

dědapetr

Proto že na nich se nejvíce rejžují prachy.lidi na ně chodí.

led

Lepšie je báť sa filmovým hororom než reálnemu životu

coco

Stane se málokdy,že katastrofický film natočí i jiný filmový štáb než ten,který pochází z USA. Všimli jste si toho? Lidé V USA dle mě, žijí ve strachu,terorismem počínaje a sexuálním obtěžováním konče. Tak nerozumím tomu,proč se vyžívají v natáčení takových filmů…Ale to je spíš o tom filmovém průmyslu,který na tom vydělává těžké peníze.