Proč využívají lidé znalosti i ve svůj osobní prospěch na úkor ostatních?

viz politici a podobná sebranka

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak ono je každé obohacení či osobní prospěch na úkor ostatních. Tak jednoduché to zase není.

Další odpovědi
Agneta

Příjde na to, jestli si někdo stěžuje :DD
V ČSSR byl režim „vědeckého světového názoru“, a přesto si 90% obyvatel přálo ten nespravedlivý kapitalismus ze sousedního Německa :DDD

AndreiRanger

Evoluce – primárně zlepšujeme vlastní životní podmínky, abychom umožnili snažší start do života našim potomkům, coby dokonaleší formě života…(alespoň teoreticky)